Figi Model Violetta 144 Beige – Teyli
38,93 zł
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
| XXXL | 114 cm |
| XXXXL | 118 cm |
| XXXXXL | 122 cm |
Opis
Figi bawełniane damskie, klasyczne z wysokim stanem w kolorze beżowym. Uszyte są z miłej w dotyku, delikatnej, z dodatkiem włókna lycry i szlachetnej bawełny, połączonej z przodu z miękką koronką o motywie kwiatowym. Tył majtek wykonany jest z bawełny, która kryje pupę, wykończony rozciągliwą gumką, która dopasowuje się do ciała, nie przecinając go. W okolicach kroku od środka zastosowano podwójne podszycie bawełniane, które zapewnia kobiecie poczucie świeżości przez cały dzień. Majtki z wysokim stanem, mocno kryją miejsca, których kobiety zazwyczaj nie chcą eksponować. Majteczki są wykonane z materiału ekologicznego, dzięki czemu pozwalają oddychać skórze.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 118 cm, 122 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 2 |






