Figi Model Violetta 144 Black – Teyli
38,93 zł
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
| XXXL | 114 cm |
| XXXXL | 118 cm |
| XXXXXL | 122 cm |
Opis
Damskie majtki Violetta z wysokim stanem w kolorze czarnym. Majtki posiadają klasyczny fason i wysoki stan, są adresowane do kobiet kochających klasykę. Wysoki stan majtek jest lubiany przez kobiety chcące zamaskować niedoskonałości sylwetki, wystający brzuszek i nadprogramowe boczki. Figi wykonane są z bardzo delikatnej, przewiewnej bawełny łączonej z przodu z miękką i elastyczną koronką o motywie roślinnym. Tył majtek jest mocno zabudowany, kryjący całe pośladki. Majtki wokół ud wykończone są delikatną cienką elastyczną gumką, która nie zostawia śladów na skórze, nie przecina pośladków. W okolicach kroku od wewnątrz zastosowano podwójne podszycie bawełniane, które absorbuje wilgoć i gwarantuje utrzymanie świeżości podczas użytkowania majteczek.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 118 cm, 122 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






