Figi Model Violetta 144 Red – Teyli
38,93 zł
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
| XXXL | 114 cm |
Opis
Majtki damskie bawełniane klasyczne z wysokim stanem w kolorze czerwonym. Wykonane są z bardzo delikatnej, efektownej i szlachetnej bawełny połączonej z miękką i elastyczną koronką o motywie roślinnym. Tył majteczek wykonany jest z bawełny, która kryje całe pośladki, wykończony cienką gumką, która dopasowuje się do ciała, nie przecinając pośladków. W okolicach kroku od wewnątrz zastosowano delikatne podszycie bawełniane, które daje kobiecie pełny komfort i przyjemność noszenia przez cały dzień. Czerwone majtki z wysokim stanem dobrze kryją miejsca, które kobiety z reguły nie chcą uwydatniać, dodatkowym plusem jest to, że są wykonane z bawełny i dlatego są ekologiczne.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 2 |






