Figi Model Glamour 312 Red – Teyli
35,53 zł
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
| XXXL | 114 cm |
Opis
Figi klasyczne w kolorze czerwonym wykonane są z seksownej, czerwonej siateczki, która jest przezroczysta i ładnie prezentuje się na ciele. Siateczka jest efektowna, idealnie układa się na pośladkach, a po wypraniu wraca do pierwotnego wyglądu. Połączona jest z przodu z koronką, o delikatnym motywie. W okolicach nóg i pośladków wykończona jest cienką gumką, która jest elastyczna i nie przecina pośladków, dlatego też nadaje się pod dopasowane ubrania. W kroku od wewnętrznej strony wykończona jest bawełną miłą dla skóry, w której ciało nie poci się i utrzymuje świeżość przez cały dzień. Z zewnętrznej strony wykończona jest wysokogatunkową siateczką, dlatego też majtki przezroczyste nie naciągają się.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polyester | 94 % |
| sklad_materialowy | Polyester 94 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 2 |






