Golf Model RV-BZ-5210.19 Dark Brown – Rue Paris
54,23 zł
Elastan 10 %
Wiskoza 90 %
Wiskoza 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Opis
Golf damski o dopasowanym kroju z długim rękawem.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 10 % |
| Obwód w biuście | 82 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| Viscosa | 90 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 90 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |







