Stringi Model V-10775 Black/Beige – Axami
100,13 zł
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XS | 83-88 cm |
| XXL | 110-118 cm |
| XXXL | 119-127 cm |
Opis
Czarne, koronkowe majteczki na beżowym tiulu otoczą Cię miękkością materiału, poczuj się jak królowa i daj upust swojemu seksapilowi, stringi w stylu brazyliany posiadają z tyłu zabudowaną koronkę dzięki czemu elegancja przeplata się w tym modelu z wygodą, razem z biustonoszem V-10771 stworzą przepiękny komplet, w którym będziesz zachwycać.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| color | Czarny |
| Szerokość biodra | 103-108 cm, 110-118 cm, 119-127 cm, 83-88 cm, 88-93 cm, 93-98 cm, 98-103 cm |
| czas_realizacji | 3 |







