Stringi Komplet stringi Model Nikola 309-3 Red – Teyli
83,13 zł
Elastan 6 %
Polyester 94 %
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
Opis
Czerwone stringi damskie w trójpaku, wykonane z prześwitującej delikatnej miłej w dotyku, elastycznej siatki. Wielopaki stringów w kolorze czerwonym są idealnym pomysłem na prezent walentynkowy. Stringi siateczkowe posiadają prosty klasyczny fason bez koronek kokardek i dodatkowych zdobień. Taki zestaw bielizny z pewnością ucieszy każdą kobietę.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polyester | 94 % |
| sklad_materialowy | Polyester 94 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 2 |







