Koszulka Model Gloria 2801 Red – Teyli
156,23 zł
Wiskoza 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm |
| M | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 106 cm | 100 cm |
| XS | 90 cm | 84 cm |
| XXL | 110 cm | 104 cm |
Opis
Koszula nocna Gloria z wiskozy, czerwona, nadająca się do spania ze względu na swój skład. Dzięki temu, że posiada właściwości chłodzące, jest bardzo oddychająca i delikatna. Połączona z koronką o efektownym motywie różanym. Miseczki są odcinane pod biustem, podszyte dodatkowo cienką gumeczką, aby lepiej go podtrzymać. Wewnątrz, miski podszyte są bawełna dla lepszego podtrzymania i komfortu. Koszulka kształtem przypomina literkę A, co znaczy, że jest rozkloszowana ku dołowi. Pozwala to zamaskować kobiece niedoskonałości i ukryć brzuszek. Ramiączka są regulowane, z przodu koronkowe natomiast z tyłu cieniutkie. Występuje także w kolorze czarnym. Koszula jest niezwykle seksowna, elegancka oraz idealna na wieczory we dwojga.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Viscosa | 95 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 95 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 2 |






