Koszulka Model Gloria 2801 Black – Teyli
156,23 zł
Elastan 5 %
Wiskoza 95 %
Wiskoza 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm |
| M | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 106 cm | 100 cm |
| XS | 90 cm | 84 cm |
| XXL | 110 cm | 104 cm |
Opis
Koszula damska w kolorze czarnym wykonana jest z wysokogatunkowej wiskozy, dzięki czemu jest bardzo oddychająca i przyjemna dla ciała. Połączona z koronką o drobnym motywie kwiatowym. Odcinane pod biustem miseczki z koronki, podszyte są bawełną, co daje dodatkowe wzmocnienie na biuście, dzięki czemu model ten adresowany jest również do Pań z większym biustem. Koszulka nocna ma kształt litery A. Ramiączka z przodu wykonane są z koronki, a z tyłu są cienkie, regulowane. Występuje również w kolorze czerwonym. Idealnie sprawdzi się na letnie poranki oraz wieczory we dwojga.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Viscosa | 95 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 95 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






