Koszulka Model Emma 21216 Black – Teyli
195,33 zł
Polyester 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| XL | 106 cm | 100 cm |
| XXL | 110 cm | 104 cm |
| XXXL | 114 cm | 108 cm |
| XXXXL | 118 cm | 112 cm |
| XXXXXL | 122 cm | 116 cm |
Opis
Erotyczna damska koszula w kolorze czarnym. Koszula wykonana jest z wysokiej jakości prześwitującej, delikatnej siatki, miłej w dotyku oraz dla kobiecego ciała. Pod biustem wpuszczona jest cienka elastyczna gumka, która podtrzymuje biust. Koszulka jest mocno rozkloszowana, dzięki czemu maskuje kobiece niedoskonałości i wydobywa zalety sylwetki. Jest niezwykle kusząca i seksowna. Posiada szersze i krótkie rozszerzone rękawki, w formie skrzydeł motyla. Z przodu erotyczna koszulka jest wykończona elegancką szerszą koronką o wyrazistym i gęstym motywie kwiatowym, która efektownie eksponuje dekolt i podkreśla kobiecy biust. Z tyłu koszula nocna jest wiązana na krzyż cienkimi paseczkami atłasowymi, które dodają pikanterii. Długością koszulka sięga do połowy ud. Tyle samo zakrywa, co odkrywa, jednocześnie kusząc partnera i działając na jego zmysły. W połączeniu ze skąpymi stringami koszula tworzy seksowny zestaw, który umili wspólnie spędzony czas. Każda kobieta powinna posiadać taki model erotycznej koszulki w swojej damskiej garderobie. To koniecznie must have w garderobie każdej z nas.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Obwód w biodrach | 106 cm, 110 cm, 114 cm, 118 cm, 122 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 108 cm, 112 cm, 116 cm |
| Polyester | 94 % |
| sklad_materialowy | Polyester 94 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






