Krótki czarny żakiet Z50 Black – Nife
292,23 zł
Elastan 2.1 %
Polyester 74.8 %
Wiskoza 23.1 %
Polyester 74.8 %
Wiskoza 23.1 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 49.5 cm | 94 cm |
| 38 | 50.5 cm | 98 cm |
| 40 | 51.5 cm | 102 cm |
| 42 | 52.5 cm | 106 cm |
Opis
Krótki czarny żakiet z podszewką, powinien znaleźć się w szafie każdej z Nas! Sprawdzi się nie tylko do stylizacji typu #softoffice ze spodniami w tym samym kolorze tworząc total look, ale również do jeasnów z wysokim stanem i trampek na niezobowiązujące spotkania. Fason marynarki jest uniwersalny i na pewno idealnie dopasuje się do wielu stylizacji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 2.1 % |
| Długość całkowita | 49.5 cm, 50.5 cm, 51.5 cm, 52.5 cm |
| Obwód w biuście | 102 cm, 106 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polyester | 74.8 % |
| Viscosa | 23.1 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 23.1 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |








