Legginsy Model Push Up 2202 Black – Teyli
110,33 zł
Bawełna 90 %
Elastan 10 %
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 76 cm |
| M | 98 cm | 72 cm |
| S | 94 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 80 cm |
| XS | 90 cm | 64 cm |
| XXL | 110 cm | 84 cm |
| XXXL | 114 cm | 88 cm |
| XXXXL | 118 cm | 92 cm |
Opis
Damskie długie getry w kolorze czarnym. Wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, która jest bardzo elastyczna i dobrze dopasowuje się do sylwetki. Ze względu na jej odpowiednią grubość nie przebija i w związku z tym bielizna jest niewidoczna, nawet gdy ma jasny kolor. Dobrze modelują sylwetkę, nadając jej powabny kształt. Getry są idealne do uprawiania sportu, gdyż zapewnią nam wygodę, komfort i dobre samopoczucie. Świetnie sprawdzą się również do noszenia na co dzień.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 90 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 118 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Szerokość pasa | 64 cm, 68 cm, 72 cm, 76 cm, 80 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm |
| Elastan | 10 % |
| sklad_materialowy | Elastan 10 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






