Legginsy Model Mappy 2224 Black – Teyli
115,43 zł
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 76 cm |
| M | 98 cm | 72 cm |
| S | 94 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 80 cm |
| XS | 90 cm | 64 cm |
| XXL | 110 cm | 84 cm |
| XXXL | 114 cm | 88 cm |
Opis
Czarne legginsy damskie łączone z siatką w kolorze głębokiej czerni. Wykonane są z wysokiej jakości tęgiej bawełny z dodatkiem elastycznej nici. Legginsy mocno opinają sylwetkę nadając jej ładnego kształtu. Posiadają wysoki stan, dzięki czemu modelują sylwetkę maskując jej niedoskonałości, wystający brzuszek czy tak nielubiane przez kobiety nadprogramowe boczki. Z tyłu legginsy posiadają cięcie, które nadaje pośladkom ładny okrągły kształt podnosząc je do góry. W pasie wykończone są podwójną warstwą bawełny, dobrze trzymając legginsy i zabezpieczając przed zsuwaniem się w dół. Wzdłuż nóg od linii bioder do łydki wszyta jest cienka prześwitująca, delikatna w dotyku siatka, która nadaje legginsom lekkości i efektownego wyglądu. Szwy w legginsach są płaskie prawie niewidoczne. Legginsy z uwagi na tęgość tkaniny nie wybijają się na pośladkach i kolanach, po praniu wracają do swojego pierwotnego wyglądu. Legginsy sprawdzą się do codziennego użytku, jak i równie w połączeniu z krótkim topem czy koszulką do uprawiania różnego rodzaju sportów, czy ćwiczeń na siłowni. Długością legginsy damskie sięgają do kostek i dają efekt wydłużania i wyszczuplania nóg. Każda kobieta aktywnie żyjąca powinna posiadać je w swojej garderobie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 92 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Szerokość pasa | 64 cm, 68 cm, 72 cm, 76 cm, 80 cm, 84 cm, 88 cm |
| Elastan | 8 % |
| sklad_materialowy | Elastan 8 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






