Bluzka Model M1076 Błękit – Figl
220,83 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 108 cm | 100 cm |
| M | 65 cm | 104 cm | 96 cm |
| S | 65 cm | 100 cm | 92 cm |
| XL | 65 cm | 112 cm | 104 cm |
Opis
Bluzka na grubych ramiączkach. Zaokrąglony dekolt w serek. Bluzka idealna do wielu stylizacji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 65 cm |
| Obwód w biodrach | 100 cm, 104 cm, 108 cm, 112 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 92 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |








