Koszulka nocna Koszulka Model Catherine Beige – Eldar
38,93 zł
Bawełna 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
Opis
Delikatna, gładka bluzeczka na cieniutkich ramiączkach, wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku bawełny. Doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i jako element homeweara. W wersji z szortami stworzy świetną piżamkę. Możesz założyć ją również pod lekko prześwitującą bluzkę, od razu podniesie poziom Twojego komfortu, nie pozbawiając Cię pięknego, eleganckiego wyglądu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 100 % |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 108-112 cm, 116-120 cm, 84-88 cm, 92-96 cm |
| sklad_materialowy | Bawełna 100 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |





